Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

HACJENDA Nieruchomości

Bankowa 9-9a/2 Police

Mapa

91 317 64...

91 317 64 98

biuro nieczynne: 10:00 - 18:00

www.hacjenda.com

Pokaż więcej

Nasi Agenci

O nas

Jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości, które od 1997 roku działa na rynku polickim, specjalizując się w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości. Każda usługa w naszym biurze realizowana jest wyłącznie przez licencjonowanych pośredników, co gwarantuje najwyższy poziom profesjonalizmu i bezpieczeństwa transakcji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz rzetelnemu podejściu do każdego klienta zapewniamy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Każdą transakcję przeprowadzamy sprawnie, bezpiecznie i z pełnym zaangażowaniem, dbając o każdy detal oraz komfort naszych klientów.

Jeśli planujesz sprzedaż nieruchomości, możesz liczyć na nasze kompleksowe wsparcie od wyceny, poprzez profesjonalne przygotowanie oferty, aż po skuteczny marketing i finalizację transakcji. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi promocyjnych, co gwarantuje maksymalny zasięg i zainteresowanie potencjalnych kupujących.

Jesteśmy z naszymi klientami na każdym etapie procesu sprzedaży, zakupu czy wynajmu, oferując fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

Jeżeli szukasz wymarzonej nieruchomości, skontaktuj się z nami, a znajdziemy dla Ciebie idealne miejsce do życia, dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

33

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia HACJENDA Nieruchomości

Filtruj

599 000 zł63,60 m² 9 418,24 zł/m²

Bianka Mazurkiewicz

Bianka Mazurkiewicz

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Poznaj wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie. Zlokalizowane w niskim...

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł55,40 m² 5 234,66 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze czterorodzinnej kamienicy w spokojnym miejscu w Trzebieży. Na powierzchnię...

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł61,22 m² 8 983,99 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowy apartament! | ul. Bankowa | 61,22 m / ok. 75 m po podłodze Oferujemy Państwu na sprzedaż fantastyczny dwupoziomowy lokal mieszkalny...

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł56,10 m² 4 634,58 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w klimatycznej kamienicy! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania położonego na drugim...

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61,85 m² 7 518,19 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Super lokalizacja Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe położone na 2 piętrze ocieplonego bloku. W pokojach na podłogach panele, ściany gładzone...

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45,26 m² 7 711 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe położone na siódmym piętrze w wysokim budynku typu " leningrad" w Policach przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

48,97 zł/m²49,01 m² 2 400 zł

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem O powierzchni 49,01 m2 na parterze Z wejściem bezpośrednim Z głównej ulicy. Idealny pod usługi medyczne , fryzjera ,...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tatynia

Tatynia,zachodniopomorskie

208 650 zł1 070 m² 195 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone zaledwie ok. 5 km od Polic. Grunty zlokalizowane są na urokliwej polanie w miejscowości Tatynia,...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:486 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony na spokojnym zielonym osiedlu. Na powierzchnię domu składają się: przyziemie: garaż 1 stanowiskowy,...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Przęsocin

Przęsocin,zachodniopomorskie

390 000 zł1 268 m² 307,57 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1268m2 położona w Przęsocinie. Idealne połączenie ze Szczecinem i Policami. Teren płaski, niezadrzewiony,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

950 000 zł129,84 m² 7 316,70 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa inwestycja dom w zabudowie dwulokalowej! Prezentujemy Państwu nowoczesną nieruchomość w zabudowie dwulokalowej, zaprojektowaną...

Szczegóły ogłoszenia

173 692 zł1 004 m² 173 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1004m2 położoną w cichej i malowniczej miejscowości Trzebież. Działka...

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł42,19 m² 8 035,08 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe położone na 3 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 42,19 m2 składają się: - salon z wyjściem na słoneczny...

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Police

Police,zachodniopomorskie

62,50 zł/m²48 m² 3 000 zł

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w parterze przy głównej ulicy w Policach z dużymi witrynami. Lokal o powierzchni - 48 m2 - wejście od ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł121,04 m² 8 005,62 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Powstaje nowa inwestycja w samym centrum Tanowa Domy z zabudowie bliźniaczej z garażem oraz ogródkami przy ulicy Szczecińskiej. Docelowo...

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł21,40 m² 22 570,09 zł/m²

Aleksandra Ratajczak

Aleksandra Ratajczak

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowa okazja tylko do końca kwietnia! Przy zakupie tego apartamentu otrzymują Państwo miejsce postojowe całkowicie gratis. To realna oszczędność aż...

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Police

Police,zachodniopomorskie

530 000 zł90 m² 5 888,89 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:647 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 90 m2 położony na działce o obszarze 647m2. Na powierzchnię domu składają się: parter: 3...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53,49 m² 5 589,83 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w kamienicy Śródmieście Szczecin | 53,49 m | duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł115 m² 6 955,56 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Domy W zabudowie szeregowej Z ogrzewaniem i ciepłą wodą miejską Powstaje nowa inwestycja w prestiżowej dzielnicy Polic ! Projekt...

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł53,47 m² 7 200,30 zł/m²

Aleksandra Ratajczak

Aleksandra Ratajczak

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 53,47m2, położone na trzecim piętrze w 4 piętrowym bloku...

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł32,29 m² 8 206,88 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż słoneczna kawalerka przerobiona na dwa pokoje, położone na 2 piętrze w zadbanym 8-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie zostało...

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 494 m² 112,27 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania nieruchomość położona w spokojnym miejscu w Tanowie. Nieruchomość składa się z 2 działek: - działka o obszarze 838...

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł110 m² 8 172,73 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Nowa niższa cena Brzózki miejsce idealne dla osób poszukujących funkcjonalnego, gotowego do zamieszkania lokum w otoczeniu natury, a jednocześnie...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł66,90 m² 7 458,89 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokojowe położone na 3 piętrze niskiego, ocieplonego bloku na spokojnym osiedlu. Na powierzchnię 66,90 m2 składają się: * salon * dwie...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 420 000 zł185,60 m² 7 650,86 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:424 m²

Do sprzedaży dom położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych, w okolicy ulicy Kamiennej. Na powierzchnię domu składają się: parter: * salon...

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł53,60 m² 8 955,22 zł/m²

Aleksandra Ratajczak

Aleksandra Ratajczak

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 3 pokojowe położone na 3 piętrze niskiego, ocieplonego bloku w doskonałej lokalizacji, w centrum Szczecina. Na powierzchnię 53,60 m2...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,19 m² 7 362,98 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne rozkładowe mieszkanie położone na 3 piętrze ocieplonego bloku. Na powierzchnię 54,86 m2 składają się: * salon z wyjściem na...

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 815 m² 444,44 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o budowie domu w mieście to serdecznie zapraszamy oferta jest dla Ciebie. Działka w centrum osiedla domów jednorodzinnych. Działka...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

830 000 zł125 m² 6 640 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej parterowy z poddaszem użytkowym. Oferujemy Państwu wyjątkowy, parterowy dom w zabudowie bliźniaczej...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

2 790 000 zł216 m² 12 916,67 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 760 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny z 2013 roku, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji gminy Police - w Tanowie!...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł43,27 m² 8 782,07 zł/m²

Bianka Mazurkiewicz

Bianka Mazurkiewicz

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralne 2 Pokoje z Ogródkiem i Garażem Własne Wejście! Tanowo Marzysz o mieszkaniu, które daje poczucie życia w domu jednorodzinnym?...

Szczegóły ogłoszenia

201 000 zł1 700 m² 118,24 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1700 m2 położona w spokojnym miejscu w Przęsocinie, w pobliżu nowych domów na nowopowstającym...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

1 300 000 zł135 m² 9 629,63 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Przestronny dom wolnostojący W centrum polic. Powierzchnia całkowita ok. 170 m | Działka 560 m | 4 pokoje + piwnica + garaż | Funkcjonalny...

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37,73 m² 47,71 zł/m²

Bianka Mazurkiewicz

Bianka Mazurkiewicz

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,73 m . Gotowe do zamieszkania. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł54,80 m² 6 204,38 zł/m²

Aleksandra Ratajczak

Aleksandra Ratajczak

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Funkcjonalne mieszkanie w dobrze skomunikowanej lokalizacji ul. Ziemowita Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie położone...

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł4 800 m² 110 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 4800 m2 położoną w Trzebieży przy ulicy Jana z Kolna. Działka częściowo zadrzewiona....

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,47 m² 8 117,78 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Nowa niższa cena Na sprzedaż bardzo ładne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 61,47 m , położone na parterze docieplonego...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł870 m² 402,30 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Centrum tanowa Oferuję do sprzedaży działkę pod budowę wymarzonego domu, położoną z dala od miejskiego zgiełku i jednocześnie...

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł80 m² 3 437,50 zł/m²

Anna Waraksa

Anna Waraksa

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o obszarze 300 m2 znajdująca się w granicach terenu elementarnego oznaczonego w planie zagospodarowania...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij